Kontakta oss

0243-130 30
info@landa.se

Vassbo
Huvudkontor
Vassbo 46, 791 93 Falun
Tel: 0243-130 30
Fax: 0243-22 55 05
info@landa.se
Hitta hit
 

Sjögården
Utredningshem
Höganäsgården 1, 790 23 Svärdsjö
Förfrågningar: 023-666 07 71
Tel: 023-666 07 90
Fax: 023-91 004
sjogarden@landa.se
Föreståndare: Malin Gnospelius

Strandgården
Utredningshem
Strand 61, 791 92 Falun
Förfrågningar: 023-666 07 71
Tel: 023-666 07 70
Fax: 023-91 004
strandgarden@landa.se
Föreståndare: Malin Gnospelius

Medarbetare

Stefan Dömstedt

Företagsgrundare 0243-21 22 11 stefan.domstedt@landa.se

Johan Gnospelius

VD 0243-21 22 45 johan.gnospelius@landa.se

Per Eklund

Ekonomichef 0243-43 06 88 per.eklund@landa.se

Ida Hulth-Karlsson

Ekonomiassistent 0243-43 06 93 ida.hult@landa.se

Caroline Larsson

Ekonomiassistent 0243-21 22 42 caroline.larsson@landa.se

Rose-Marie Moen

Teamledare 0243-21 22 17 rose-marie.moen@landa.se

Agneta Wengrud

Biträdande teamledare, Familjehemskonsulent 0243-212248 agneta.wengrud@landa.se

Jasmin Scheir-Johansson

Familjehemsansvarig, Familjehemskonsulent 0243-21 22 14 jasmin.scheir@landa.se

Lars Wahlberg

Verksamhetsutvecklare 0243-21 22 12 lars.wahlberg@landa.se

Anna Heinerud

Familjehemskonsulent 018 - 444 35 13 anna.heinerud@landa.se

Catharina Widengren

Familjehemskonsulent 0243-21 22 15 catharina.widengren@landa.se

Christopher Jansson

Familjehemskonsulent 0243-43 06 83 christopher.jansson@landa.se

Eleonor Tyllsmark

Familjehemskonsulent 0243-43 06 80 eleonor.tyllsmark@landa.se

Emily Noble

Familjehemskonsulent 018 - 444 35 19 emily.noble-hedman@landa.se

Karin Westman

Familjehemskonsulent 0243-21 22 43 karin.westman@landa.se

Linnea Tunlind

Familjehemskonsulent 0243-43 06 85 linnea.tunlind@landa.se

Peter Henriksson

Familjehemskonsulent 018 - 444 35 17 peter.henriksson@landa.se

Pia Salo

Familjehemskonsulent 018 - 444 35 24 pia.salo@landa.se
Rose-Marie Eriksson

Rose-Marie Eriksson

Familjehemskonsulent 026-222 05 12 rose-marie.eriksson@landa.se

Susanne Vanemo

Familjehemskonsulent 0243-43 06 81 susanne.vanemo@landa.se

Malin Gnospelius

Föreståndare Strandgården och Sjögården 023-666 07 71 malin.gnospelius@landa.se

Caroline Hedman

Samordnare caroline.hedman@landa.se

Lisa Olson

Utredare, Strandgården lisa.olson@landa.se

Samuel Mases

Utredare, Sjögården samuel.mases@landa.se

Jonas Hagborg

Familjebehandlare, Sjögården jonas.hagborg@landa.se

Hanna Bergfeldt

Familjebehandlare, Sjögården hanna.bergfeldt@landa.se
Lisa Envall - Landa

Lisa Envall

Utredare, Sjögården lisa.envall@landa.se
Caroline Hodin - Landa

Caroline Hodin

Familjebehandlare, Sjögården caroline.hodin@landa.se

Ulf Thun

Familjebehandlare, Sjögården ulf.thun@landa.se

Foad Rad

Biträdande föreståndare Sjögården 0243-212247 foad.rad@landa.se

Andrea Nilson

Utredare, Strandgården andrea.nilson@landa.se

Lena Nymo

Familjebehandlare, Strandgården lena.nymo@landa.se

Lotta Söderberg

Husmor, Strandgården lotta.soderberg@landa.se

Matilda Sjögren

Familjebehandlare, Strandgården matilda.sjogren@landa.se

Momo Voidani

Familjebehandlare, Strandgården momo.voidani@landa.se

Måns Pettersson

Familjebehandlare, Strandgården mans.pettersson@landa.se

Pia Elmquist

Familjebehandlare, Strandgården pia.elmquist@landa.se

Sandra Hedberg

Familjebehandlare, Strandgården sandra.hedberg@landa.se
Linn van Bruggen - Landa - Signs of Safety

Linn van Bruggen

Licensierad utbildare och konsult, Signs of Safety linn.vanbruggen@landa.se
Nova Nilsdotter - Landa - Signs of Safety

Nova Nilsdotter

Licensierad utbildare, Signs of Safety nova.nilsdotter@landa.se
Katarina Elmehed - Landa -Signs of Safety

Katarina Elmehed

Licensierad utbildare, Signs of Safety katarina.elmehed@landa.se